Весілля на скелях, або безстрашні молодята


Проект над яким я працював ввесь рік, ось і настав його час.

 

Всі весілля схожі між собою: ранкові збори, прогулянка, виїзна церемонія біля арки, банкет! Мені хотілося чогось нового, незвичного, екстремального. Я вже багато років ходжу в гори, та займаюся скелелазінням.


Але всі хто за мною слідкую, знають, що я ФАНАТ весільної фотографії.

І ось більше року тому мені спало на думку об’єднати ці дві речі.

 

Як виявилося, думати це одне, а робити зовсім інше. Потрібно знайти локацію, знайти пару, яка на таке погодиться, візажиста, який зможе в лісі зробити мейкап, знайти відеографа ЯКИЙ НЕ БУДЕ БОЯТИСЯ ВИСОТИ (P.S. Олег Карпов (Oleg Karpov), твоє :“Нада, так нада! І пару матюкливих слів на краю скелі, я не забуду ніколи”!), знайти стиліста і + 2 помічника – і головне, що цим людям ти повинен довіряти як собі. Потрібно було працювати швидко, злагоджено і головне на єдиний результат. І нарешті мені вдалося знайти таких людей.

 

Ось прийшов час, і ми всі в зборі! Приїхали на скелі неподалік від м. Житомира. Незважаючи на величезну кількість людей, де на 1 квадратний метр було 3 відпочиваючих, нам це не завадило зайняти частину скель. Я дуже радий ,що всі віднеслися з повагою і розумінням та поступилися нам місцем.

 

Звичайно після такої тривалої підготовки просто не могло щось піти не так. Звичайно ми розпочали зі зборів нареченої. Helen Nykodjuk за 2 хвилини розклала візажний столик та ввесь набір косметики і сказала “Я готова”, то в цей час ми тільки встигли вийти з машини і не встигли розкласти ні спорядження ні техніку.

Звичайно поки готували образ нареченої, в цей час разом я з Віктор Нестеренко готували мотузки на скелях. І далі почалося саме цікаве, ми завісили на скелі плаття, почали фотографувати наречену в пенюарі біля скель, та з нареченим, який по ним спускався. А далі всі разом полізли на край прірви, де і відбувалася сама зйомка. Це було щось неймовірне, я ще ніколи не бачив стільки людей з телефонами)))) Але це дуже приємно)))

 

Особливо я вражений відважністю пари. Вони Робили Просто ВСЕ що їх просили. Незважаючи навіть на те,що @Вікторія Нестеренко ніколи не лазила по скелях, вона в прямому сенсі “поборола себе”!


Ввесь процес підготовки, організації та самої фотосесії знімали Олег Карпов (Oleg Karpov) та Денис Яшник (Denis Yashnyk). 
Make-up – Helen Nykodjuk
Зачіска – Студия макіяжа и зачіски Инни Колчик
Відео – Олег Карпов (Oleg Karpov) та Денис Яшник (Denis Yashnyk)
Наречений і Наречена – Віктор Нестеренко та Вікторія Нестеренко

 

Відео Beg-stage  та весільну серію можете переглянути нижче!